Služby

  • Prodej pohonných hmot
  • Mytí vozidel v bezkartáčové mycí lince.

Tato je vyhledávaná hlavně zákazníky, kteří nechtějí mít lak auta poškozený od kartáčů. Princip mytí je velmi jednoduchý – bezkartáčový portál projíždí okolo auta v určité vzdálenosti a nic než voda se karoserie nedotkne. Nejprve se na ni nanáší speciální šampon, nechá se působit a po chvíli se vysokým tlakem oplachuje tenkými tryskami. Podle zvoleného programu je možné autu dopřát také lesk a vosk, který chrání barvu karoserie před vyblednutím, UV zářením a pronikne do všech míst. Nelze ani opomenout, zvláště v zimním období, aktuální oplach spodku auta, který ho zbaví nánosu soli.

Myčka-ceník

  • Ruční mytí karoserie.

Tuto službu na přání zákazníka provede náš zaměstnanec, nebo je možné ji zajistit samoobslužným způsobem. S ohledem na velký zájem o tuto službu byla provedena rekonstrukce původního mycího boxu s přístavbou dalšího boxu, aby mohla být zkrácena čekací doba.

Ruční mytí-ceník

  • Široký sortiment zboží v prodejně.

Kromě autodoplňků, autokosmetiky, olejů, mezi kterými nechybí ani značka Mogul je zde možné zakoupit také potraviny a nápoje, hygienické potřeby, krmení pro domácí zvířata i květiny. Samozřejmostí je denní tisk i časopisy, možnost on-line dobíjení mobilních telefonů a v neposlední řadě také dálniční známky.